Targi Expo Sweet już lada moment

26 lutego-1 marca w Warszawie odbędzie się 9. edycja Targów Expo Sweet. Każdego dnia będzie można obejrzeć, wypróbować i kupić tysiące produktów, maszyn i surowców. A także uczestniczyć w pokazach, seminariach oraz promocjach. Poniżej wszelkie niezbędne informacje :) WszytskoDlaKucharzy jest patronem medialnym targów. 

26.02 – pierwszy dzień targów

World Chocolate Masters by Barry Callebaut

Mistrzostwa Polski w Dekoracji Tortów cz.1

27.02 – drugi dzień targów

Lodziarskie Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski w Dekoracji Tortów cz.2

28.02 – trzeci dzień targów

Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru

1.03czwarty dzień targów

VII Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych

Autor:

Juliusz PODOLSKI

Dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy redakcyjnej w dziennikach regionalnych („Dzisiaj”, „Gazeta Poznańska”, „Express Poznański”, „Głos Wielkopolski”) oraz w mediach ogólnopolskich. Publikował w takich tytułach, jak: „Auto Sport”, „Auto dziś i jutro”, „Metropol”, „Claudia”, „Menu”, „Przegląd Gastronomiczny”, "Poradnik Restauratora", „Nasze Miasto. Poznań”, "Slow Life"współpracował z telewizją WTK i Radiem „Merkury”. W wolnych chwilach prowadzi bloga Smaczny Turysta, na którym łączy dwie pasje – do podróży i jedzenia. Jak sam o sobie mówi – uwielbia gotować, zwiedzać, jeść i degustować. Współwłaściciel de'GUSTATOR PR. Felietonista i krytyk kulinarny WszystkoDlaKucharzy.com.

Komentarze zamknięte.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy