Konkursy nominowane do Kulinarnego Pucharu Polski 2018

Gala Kulinarnego Pucharu Polski kończy całoroczne zmagania kucharzy o tytuł „Najlepszego z najlepszych”. Jest zarazem punktem, który wyznacza początek przygotowań kolejnej edycji tego istotnego dla polskiej gastronomii wydarzenia.

lista_konkursow_nominowanych

Pierwszym etapem jest ogłoszenie listy konkursów nominowanych, których zwycięzcy mogą otrzymać wstęp do finału Kulinarnego Pucharu Polski. O jej ostatecznym kształcie decyduje Rada Programowa KPP. Pod uwagę brane są zasady rywalizacji, które w wybranych konkursach powinny być do siebie zbliżone, a także standardy organizacji.

Zgodnie z decyzją Rady Programowej KPP, o nominację do finału Kulinarnego Pucharu Polski 2018 będą mogli ubiegać się uczestnicy następujących konkursów kulinarnych:

1. Kulinarny Rajd Mistrzów 10.11.2017
2. Ogólnopolski Festiwal Kulinarny Borów Dolnośląskich „Ale Pasztet” 18.11.2017
3. Konkurs „L’art De la cuisine Martell” 3.03.2018
4. Mistrzostwa Polski w Potrawach i Kawiorze z Jesiotra 10.03.2018
5. Wielkopolski Kucharz Roku. Konkurs im. R. Jelewskiego 8.06.2018
6. Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro 14.07.2018
7. Festiwal Kuchni Dworskiej 21.07.2018
8. Mistrzostwa Polski w Podawaniu Baraniny 11.08.2018
9. Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”
10. Gęsina nie tylko na św. Marcina.

O szczegółach ww. konkursów będziemy informować na bieżąco oraz będzie można znaleźć na stronie internetowej www.kpp.mtp.pl oraz www.facebook.com/kulinarny. Zapraszamy również na nasz kanał filmowy na Youtube.

Autor:

Juliusz PODOLSKI

Dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy redakcyjnej w dziennikach regionalnych („Dzisiaj”, „Gazeta Poznańska”, „Express Poznański”, „Głos Wielkopolski”) oraz w mediach ogólnopolskich. Publikował w takich tytułach, jak: „Auto Sport”, „Auto dziś i jutro”, „Metropol”, „Claudia”, „Menu”, „Przegląd Gastronomiczny”, "Poradnik Restauratora", „Nasze Miasto. Poznań”, "Slow Life"współpracował z telewizją WTK i Radiem „Merkury”. W wolnych chwilach prowadzi bloga Smaczny Turysta, na którym łączy dwie pasje – do podróży i jedzenia. Jak sam o sobie mówi – uwielbia gotować, zwiedzać, jeść i degustować. Współwłaściciel de'GUSTATOR PR. Felietonista i krytyk kulinarny WszystkoDlaKucharzy.com.

Komentarze zamknięte.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy