Culinary Innovators – festiwal inspiracji, smaku i designu!

Jeden z najbardziej prestiżowych i wpływowych przewodników kulinarnych na świecie, Gault&Millau Polska, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już 8 lipca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu odbędzie się CULINARY INNOVATORS. Po raz pierwszy, dzięki Gault&Millau Polska najważniejsi polscy Szefowie Kuchni, influencerzy i eksperci branży gastronomicznej stworzą wspólną platformę wymiany inspiracji, doświadczeń i trendów.

Culinary Innovators_BELGIA

W tym roku, Gault&Millau Polska po raz pierwszy przygotowuje wyjątkowe wydarzenie Culinary Innovators – 8 lipca Tor Wyścigowy na Służewcu stanie się wibrującym energią i pasją centrum wymiany doświadczeń, performance’u na styku sztuki i designu, odkryć i inspiracji w niezobowiązującej, sprzyjającej networkingowi atmosferze.

Wydarzenie będzie podzielone na kilka stref, z których każda odpowiadać będzie innej tematyce szeroko powiązanej z kulinariami:

  • Strefa Kreacji – miejsce, gdzie mistrzowie fine diningu przygotują dla Was dania w stylu FUN diningu

  • Strefa Degustacji – prezentacja najlepszych cydrów, win oraz piw, z których kilka będzie miało u nas swoją polską premierę!
  • Strefa Inspiracji – wybitni eksperci sztuki kulinarnej, nauki i designu zaprezentują aktualne trendy światowe
  • Strefa Innowacji – premiery najciekawszych produktów i nowych technologii związanych ze sztuką kulinarną
  • Strefa Chill – relaks, networking, wymiana myśli i kontaktów
  • Strefa Kibica – w której z Loży Honorowej można będzie śledzić wyścigi konne

W trakcie Culinary Innovators, po raz pierwszy w Polsce zostaną wręczone nagrody dla najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć, postaw i produktów.

– Biorąc udział w najważniejszych eventach kulinarnych na całym świecie, dostrzegłam potrzebę organizacji wydarzenia, które w jednym miejscu będzie koncentrowało najważniejsze trendy branży gastronomicznej. Mamy ambicję stworzenia przestrzeni wymiany najciekawszych idei dotyczących najszerzej rozumianej sztuki kulinarnej i nowych technologii. 8 lipca to data, którą powinni zaznaczyć w kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów! – mówi Justyna Adamczyk, Redaktor Naczelna i CEO Gault&Millau Polska. Po raz pierwszy w historii Gault&Millau wydarzenie będzie otwarte, a bilety będzie można zakupić przez stronę internetową ebilet.pl od 4 czerwca 2017 roku, kiedy też będzie ogłoszony program wydarzenia.

Gault&Millau to jeden z najbardziej prestiżowych i wpływowych przewodników kulinarnych, który od ponad 50 lat kształtuje kulturę gastronomiczną na świecie. Zadaniem Gault&Millau Polska jest promocja najlepszych polskich restauracji na arenie międzynarodowej. Anonimowi, wyszkoleni i niezależni inspektorzy dokonują oceny restauracji według międzynarodowych standardów i pilnie przestrzegają restrykcyjnych zasad etycznych: niezależności wobec ocenianych restauracji, anonimowość inspekcji, opłat za posiłki. Żółty Przewodnik, obecny w 25 krajach, wyznacza trendy na rynku kulinarnym Europy i świata – od 2014 r. do tego prestiżowego grona dołączyła Polska.

Autor:

Juliusz PODOLSKI

Dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy redakcyjnej w dziennikach regionalnych („Dzisiaj”, „Gazeta Poznańska”, „Express Poznański”, „Głos Wielkopolski”) oraz w mediach ogólnopolskich. Publikował w takich tytułach, jak: „Auto Sport”, „Auto dziś i jutro”, „Metropol”, „Claudia”, „Menu”, „Przegląd Gastronomiczny”, "Poradnik Restauratora", „Nasze Miasto. Poznań”, "Slow Life"współpracował z telewizją WTK i Radiem „Merkury”. W wolnych chwilach prowadzi bloga Smaczny Turysta, na którym łączy dwie pasje – do podróży i jedzenia. Jak sam o sobie mówi – uwielbia gotować, zwiedzać, jeść i degustować. Współwłaściciel de'GUSTATOR PR. Felietonista i krytyk kulinarny WszystkoDlaKucharzy.com.

Komentarze zamknięte.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy