Artur CICHOWSKI

ArturWspółzałożyciel Wydawnictwa WDK, pomysłodawca i współtwórca książki pt. Anglia – kucharska rzeczywistość. Część I. Założyciel, a obecnie Prezes Honorowy Polskiego Stowarzyszenia Kucharzy i Cukierników na Wyspach Brytyjskich. Felietonista Wszystko dla Kucharzy, administrator i aktywny uczestnik FORUM WDK.

Pochodzi z Jeleniej Góry, jest absolwentem Technikum Żywienia Zbiorowego.  Pracował w jeleniogórskim hotelu Mercure, potem jako doradca kulinarny (m.in. w Daily Food) prowadził pokazy kulinarne na terenie całej Polski.

Od 2004 roku pracuje w Wielkiej Brytanii. Swój talent miał okazję rozwijać w kompanii Marriott w Derbyshire, w sieci konferencyjnej De Vere Venues w Cheshunt, gdzie ogromnym sukcesem było zdobycie pierwszego miejsca za najlepszy, pod kątem satysfakcji korzystających zeń gości, obiekt konferencyjny w Anglii. Ponadto jest założycielem Polish Society of Chefs and Pastry Chefs in the UK, przez cztery lata był jego prezesem a obecnie pełni funkcje prezesa honorowego. Obecnie pracuje w centrum konferencyjnym Ashorne Hill kompanii TATA Steel w środkowej części Warwickshire, jest współwłaścicielem wydawnictwa Wszystko Dla Kucharzy LTD (WDK LTD).

Artur Cichowski jest pomysłodawcą oraz współautorem książki pt. Anglia – kucharska rzeczywistość. Część I. Artur Cichowski, Miłosz Kowalski, Michał Kuter i przyjaciele.

Brak komentarzy.

Czekamy na Twój komentarz

Musisz być zalogowany ,aby zostawić komentarz.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy