Wypraw z Teo Vafidisem do Aten

Teo Vafidis zaprzyjaźniony z naszym portalem zaprasza kucharzy z Polski na wspólną wyprawę do jego ojczystej Grecji na Targi HoReCa. Odbędą się one w Atenach. 

teo1
DZIEŃ 1: Przelot do Aten. Transfer do tawerny na kolację. Przejazd do wybranego hotelu, zakwaterowanie.

DZIEŃ 2: śniadanie w hotelu. Przejazd do zakładu produkcyjnego Kanaki, gdzie zapoznamy się z linią produkcyjną słynnego greckiego ciasta Filo i Kadaifi. Transfer na targi Ho.Re.Ca w hali Metropolitan Expo Athens. Prezentacja kuchni polskiej połączona z Live Cooking oraz degustacją. Każdy uczestnik zabierze ze sobą jeden lokalny produkt do zaprezentowania i degustacji na targach Ho.Re.Ca Czas wolny na podziwianie ekspozycji targowej. Przejazd do tawerny, obiadokolacja. Powrót do hotelu, czas wolny.

DZIEŃ 3: Proponowany wyjazd na wycieczkę fakultatywną. Całodzienny rejs na trzy wyspy Zatoki Sarońskiej: EGINA, POROS, HYDRA rejs na Eginę, słynącą z gajów pistacjowych i świetnie zachowanej starożytnej świątyni Ateny Afai; przepłynięcie na Poros – maleńką, uroczą wysepkę u wybrzeży Peloponezu; ostatnią z przystani jest zjawiskowa Hydra z domami kapitanów z XVIII w., malowniczym portem o wspaniałej architekturze i… zakazem ruchu samochodowego. Jedynym dopuszczalnym środkiem lokomocji są tu osiołki.
To ulubiony zakątek artystów i intelektualistów, poszukujących wytchnienia od gwaru Aten. Przejazd do tawerny na obiadokolację.
Powrót do hotelu, czas wolny.
Koszt wycieczki: 80 euro/ os

DZIEŃ 4: Śniadanie. Zwiedzanie Aten. Wieczorem proponujemy Wieczór Grecki w historycznej części miasta. Słynie on z doskonałej zabawy, profesjonalnego pokazu tańców, żywej muzyki pokazującej wielokulturowość narodu greckiego. Jest to doskonała okazja do zabawy w cieniu imponujących zabytków stanowiących duszę współczesnego miasta.
Koszt: 30 euro/os

Wieczorem wspólna obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 5: śniadanie, czas wolny. Możliwość dokonania zakupów. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.
*Ramowy program może ulec zmianie, jednak wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane.

Cena: 1647,00 pln/os w pokoju dwuosobowym
Cena zawiera: przelot samolotem rejsowym Ryanair na trasie WMI- ATH-WMI tylko z bagażem podręcznym, zakwaterowanie w hotelu 4*- 4 noclegi ze śniadaniami, wszystkie transfery, ubezpieczenie KL/NNW

Cena nie zawiera: dodatkowego wyżywienia, napoi i świadczeń nie wymienionych w ofercie, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Podana cena opiera się na obowiązującej taryfie lotniczej, może ulec zmianie w chwili kiedy zmianie ulegnie taryfa lotnicza.

W chwili potwierdzania rezerwacji prosimy o potwierdzenie ceny imprezy.

Zapraszam, Mistrz Kulinarny Teo Vafidis

Termin przyjmowania zgłoszeń – 30.11.2017
Zgłoszenia proszę kierować na adres – agent@hellastravel.pl

Autor:

Juliusz PODOLSKI

Dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy redakcyjnej w dziennikach regionalnych („Dzisiaj”, „Gazeta Poznańska”, „Express Poznański”, „Głos Wielkopolski”) oraz w mediach ogólnopolskich. Publikował w takich tytułach, jak: „Auto Sport”, „Auto dziś i jutro”, „Metropol”, „Claudia”, „Menu”, „Przegląd Gastronomiczny”, "Poradnik Restauratora", „Nasze Miasto. Poznań”, "Slow Life"współpracował z telewizją WTK i Radiem „Merkury”. W wolnych chwilach prowadzi bloga Smaczny Turysta, na którym łączy dwie pasje – do podróży i jedzenia. Jak sam o sobie mówi – uwielbia gotować, zwiedzać, jeść i degustować. Współwłaściciel de'GUSTATOR PR. Felietonista i krytyk kulinarny WszystkoDlaKucharzy.com.

Komentarze zamknięte.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy