Trzeba pomóc! Gotują dla Olusia!

W imieniu Organizatora, Sponsorów wydarzenia i rodziny Aleksandra informujemy, iż w dniu 14 grudnia w kompleksie hotelowo-restauracyjnym Gościniec Dwa Stawy odbędzie się wyjątkowe w skali Gniezna, kulinarne wydarzenie, charytatywna kolacja i zabawa licytacyjna przygotowana przez gwiazdy polskiej gastronomii i cukiernictwa. Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Gniezna.

gniezno

Kolację przygotują:

Monika Ignaciuk (Łódź)
Marcin Kaczmarek-Pielin (Poznań)
Sergiusz Hieronimczak (Poznań)
Dawid Łagowski (Poznań)
Michał Siudziński (Gniezno)
Mikołaj Dembowski (Gniezno)
Katarzyna Rajkiewicz (Poznań)
Kuba Korczak (Warszawa)
Krzysztof Kozłowski (Poznań)
Artur Kokoszka (Warszawa)
Andrzej Gołąbek (Poznań)
Karina Zuchora (Warszawa)

Całkowity dochód z akcji przeznaczony zostanie na leczenie 2-letniego Olusia, który obecnie przebywa na oddziale Onkologii i Hematologii w Bydgoszczy. W dniu 21.09, stwierdzono, że nowotwór, który zaatakował chłopca jest bardzo złośliwy (3. stopnia), zajmujący całą przestrzeń gardłową, węzły chłonne oraz w brzuchu oplatający jelito. Co za tym idzie konieczne jest natychmiastowe rozpoczęcie leczenia. Walczymy o życie dziecka!

14 grudnia 2017 r. o godz 18.00
w Gościńcu Nad Dwoma Stawami,
przy ul. Osiniec 1A, (dojazd z ul. Kawiary), 62-200 Gniezno

Bilety: 70 zł

Sponsorzy i darczyńcy: Esturian Caviar,  Chefs Culinar, AlkoShop, Sieć sklepów Era-s, Ambasador 92, Fine Dine, Axis Group Spółka z o.o., Salon Fryzjerski u Bogusi, Studio Smaku, Żubrówka, Monin, Optyk Przybylscy.

Po uroczystej kolacji odbędzie się krótki koncert zespołu Pigs Might Fly. Grają ze sobą od roku, mieszają różne style. Inspiracje czerpią z zespołów takich jak Pink Floyd, Motorhead, Motley Crue, Royal Republic, Nirvana, Guns n Roses, Coma, David Bowie. Dodają swój własny unikalny styl. Do zespołu należy Jonasz (bas i wokal), Kuba (perkusja), Mikołaj (gitara) i Bartek (gitara).  W zasadzie, każdy z nich jest różny. Kręcą ich teatr, film, lata 80, browarnictwo i ekstremalna jazda na rowerze. Przez to, że są tak unikalny, tworzą ciekawy zespół który nową jakością wbija się na gnieźnieńską i nie tylko, artystyczną przestrzeń.

Więcej informacji dostępne pod nr tel: 663 187 681 lub adresem mailowym: demba1@wp.pl

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/128212847956454/

Autor:

Joanna MAŁECKA

dziennikarka i redaktor z wieloletnim doświadczeniem zarówno w mediach branżowych, jak i prasie codziennej oraz regionalnej. Ostatnio redaktor prowadząca Poznański Prestiż. We Wszystko Dla Kucharzy autor tekstów i sekretarz redakcji.

Komentarze zamknięte.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy