Kulinarne książkowe bestsellery. Leksykon smaków po polsku!

superfoodJeden z największych domów wydawniczych w Polsce prezentuje niezwykłe książki kulinarne na najgorętszy, przedświąteczny sezon.

Już we wrześniu nakładem Wydawnictwa Buchmann ukaże się „Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem” Sophie Manolas. To praktyczna i piękna książka, która dostarczy zarówno rozkoszy podniebienia, jak i wiedzy o tym, jak szybko i łatwo poprawić swoje zdrowie. W połowie września do księgarń trafi „BowlLove. Zdrowe i odżywcze miski pełne smaku” – czyli przepisy na naturalne, proste i dobrze wyglądające jedzenie wpisujące się w najgorętszy trend sezonu – bowl food.

Czwarty kwartał to również premiera długo oczekiwanego „Leksykonu smaków” Niki Segnit. Książka określana mianem arcydzieła i nazywana biblią smaków, przetłumaczona na kilkanaście języków, rewelacyjna i rewolucyjna książka dla wszystkich miłośników gotowania, poszukiwaczy nowych smaków i ich kombinacji.

Koniec października i początek listopada przyniosą trzy niesamowite autorskie książki kulinarne. „KAUKASIS. Kulinarna podróż po Gruzji i innych krajach Kaukazu” Olii Hercules to imponująca rozmachem opowieść zapisana w przepisach, które oddają sprawiedliwość kuchni i smakom Kaukazu – pomostu łączącego Europę z Azją.

„Italia do zjedzenia” Bartka Kieżuna to wyjątkowe połączenie książki kulinarnej
i przewodnika po Włoszech, historia kuchni i sztuki opatrzona zdjęciami z licznych podróży autora do Italii. „TRUFLA. Same dobre rzeczy” Patrycji Doleckiej, znanej blogerki, to autorska opowieść kulinarnej hedonistki i miłośniczki wyrafinowanej prostoty, która zaprezentuje przepisy tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu.

Autor:

Juliusz PODOLSKI

Dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy redakcyjnej w dziennikach regionalnych („Dzisiaj”, „Gazeta Poznańska”, „Express Poznański”, „Głos Wielkopolski”) oraz w mediach ogólnopolskich. Publikował w takich tytułach, jak: „Auto Sport”, „Auto dziś i jutro”, „Metropol”, „Claudia”, „Menu”, „Przegląd Gastronomiczny”, "Poradnik Restauratora", „Nasze Miasto. Poznań”, "Slow Life"współpracował z telewizją WTK i Radiem „Merkury”. W wolnych chwilach prowadzi bloga Smaczny Turysta, na którym łączy dwie pasje – do podróży i jedzenia. Jak sam o sobie mówi – uwielbia gotować, zwiedzać, jeść i degustować. Współwłaściciel de'GUSTATOR PR. Felietonista i krytyk kulinarny WszystkoDlaKucharzy.com.

Komentarze zamknięte.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy