Kalendarz Szefa Kuchni

Przed świętami Bożego Narodzenia na rynek HoReCa trafi książkowy kalendarz szefa kuchni. To piękne, albumowe wydanie zawiera dodatkowo informacje o najważniejszych wydarzeniach gastronomicznych w 2018 roku.

Ponadto kalendarz zawierać będzie:
· rozkład: tydzień na rozkładówce
· oprawa: twarda
· zawiera zdjęcia pięknych wnętrz restauracji i hoteli
· liczba stron: 164
· kalendarium: polskie i angielskie
· format A4
· do wyboru biała lub złota okładka
· dystrybucja bezpłatna z odbiorem osobistym
· nakład: 4 000 egzemplarzy

Kalendarz będzie dostępny w Marketing&More lub u partnerów projektu: Morning Food for Tomorrow, Chefs Only, „akademia kulinarna”, Willa Win, Aj Food, Gastromagic, GGZ Gastronomiczna Grupa Zakupowa, Dora Metal, Greenyard, Pinguin, Debic, Bronisze, Farm Frites, Sokołów, Coca Cola.

Bez zgłoszenia kalendarze otrzymają uczestnicy październikowej edycji Chefs Only, która odbyła się w Pałacu Mierzęcin.

Zgłoszenia kalendarz@chefsonly.pl. Kalendarz wyłącznie dla szefów kuchni i cukierni. W zgłoszeniu należy podać adres miejsca pracy, numer telefonu, adres e-mail oraz stanowisko. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Autor:

Juliusz PODOLSKI

Dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy redakcyjnej w dziennikach regionalnych („Dzisiaj”, „Gazeta Poznańska”, „Express Poznański”, „Głos Wielkopolski”) oraz w mediach ogólnopolskich. Publikował w takich tytułach, jak: „Auto Sport”, „Auto dziś i jutro”, „Metropol”, „Claudia”, „Menu”, „Przegląd Gastronomiczny”, "Poradnik Restauratora", „Nasze Miasto. Poznań”, "Slow Life"współpracował z telewizją WTK i Radiem „Merkury”. W wolnych chwilach prowadzi bloga Smaczny Turysta, na którym łączy dwie pasje – do podróży i jedzenia. Jak sam o sobie mówi – uwielbia gotować, zwiedzać, jeść i degustować. Współwłaściciel de'GUSTATOR PR. Felietonista i krytyk kulinarny WszystkoDlaKucharzy.com.

Komentarze zamknięte.

ZAREJSTROWANI INACZEJ TRAKTOWANI!

Rejestrując się na portalu WDK, dołączysz do kulinarnej elity. Dając Ci prawo do uczestnictwa w gorących dyskusjach na FORUM liczymy na Twój pozytywny wkład w Kulinarną Rewolucję.

Logowanie

Utracone hasło?

Zarejestruj się

Please contact the administrator.

Biblioteka Wszystko dla kucharzy
Kinoteka Wszystko dla kucharzy